Affiliate program - Art šperky.cz

stručné informace o partnerském programu

Art šperky.cz

Informace o partnerském programu

Internetový obchod Art šperky.cz si musí oblíbit snad každá žena. V nabídce e-shopu jsou stříbrné šperky s polodrahokamy, jako jsou ametyst, olivín, safír, smaragd či perly. Všechny šperky jsou velice originální a jejich zpracování je skutečně umělecké.

Zájemci si mohou vybrat náušnice, prsteny, náhrdelníky, řetízky nebo nejrůznější přívěsky. Je možné vybírat šperky také podle jejich tvaru, například srdce, hvězdy nebo zvířata. Většina šperků je dostupná za velice rozumnou cenu.

Naše hodnocení 8/10

Jak to funguje, provize a další informace

Webmasteři se mohou stát affiliate partnery stránek Art šperky.cz. Internetový obchod jim nabízí možnost propagovat jeho služby a získat za to provizi ve výši 12 %. Provize je vypočítána z nákupu zákazníka, který byl přiveden ze stránek affiliate partnera.

Jak je možné přesměrovat zákazníka ze stránek na e-shop? Jednoduše stačí publikovat reklamní banner, textový odkaz či ikonu a server díky unikátnímu odkazu pozná, že zákazník přišel z Vašeho serveru. Za jeho nákup pak získáváte provizi.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Povinné ručení

Povinné ručení označuje povinné pojištění odpovědnosti za provoz vozidla. Hlavním cílem povinného ručení je ochrana třetích osob, jejich zdraví i…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2762

Partnerská zóna