Affiliate program - AnoWeb.cz

stručné informace o partnerském programu

AnoWeb.cz

Informace o partnerském programu

AnoWeb.cz nabízí kvalitní webhosting pro každého. Můžete používat kompletní správu webu v administračním centru. Všichni zákazníci mohou používat neomezený počet subdomén, antivirový filtr nebo antiSPAM.

Ve web hostingu je sada předinstalovaných skriptů. Uživatelé mají možnost kompletní administrace a přístup k e-mailovým schránkám. Zdarma si mohou vyzkoušet 30 denní zkušební provoz aby se ujistili, že je pro ně AnoWeb opravdu vhodnou variantou.

Naše hodnocení 4/10

Jak to funguje, provize a další informace

Všichni zájemci se mohou zaregistrovat jako affiliate partneři AnoWeb.cz. Stačí, když na své webové stránky umístí reklamní odkazy, jako jsou bannery a další. Po kliknutí na odkaz je návštěvník přesměrován na stránky webhostingu, pokud si službu objedná, získává partner provizi ve výši 10 % z ceny.

Za zákazníky podpartnerů získává partner provizi 3 %, za klienty podpartnerů druhého řádu je výše provize spočítána na 1%.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

SEM

SEM (Search engine marketing) neboli marketing ve vyhledávačích je marketingovým nástrojem, který je zaměřený na propagaci webových stránek. Jedná se…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna