Affiliate program - Allianz Direct

stručné informace o partnerském programu

Allianz Direct

Informace o partnerském programu

Pojišťovna Allianz nabízí svým zákazníkům celou řadu služeb, týkajících se pojištění. Společnost je součástí nejrozšířenějšího pojišťovacího koncernu Allianz Group a má celou řadu klientů také v České republice. V současné době poskytuje pojištění pro více než 700 tisíc Čechů.

Klienti společnosti Allianz si mohou nechat pojistit automobil, majetek, ale také vlastní život prostřednictvím životního pojištění. Velice významným produktem je auto pojištění, ale také například pojištění penze nebo cestovní pojištění, které chrání klienta na cestách.

Naše hodnocení 8/10

Jak to funguje, provize a další informace

Allianz Direct poskytuje možnost zapojit se do affiliate programu. V současné době společnost zlepšila své provizní podmínky, provize, která byla doposud 8%, činí v současné době celých 12 %. U větších obratů mohou affiliate partneři dosáhnout dokonce provize 15 %, musí však během jednoho měsíce uzavřít pojistky v celkové hodnotě nad 50 000 Kč.

Majitelé webových stránek se stanou affiliate partnery společnosti po zaregistrování na stránkách a po schválení. Poté na vlastním webu zobrazí reklamní banner, vyrobený společností Allianz, který přesměruje návštěvníky po kliknutí právě na nabídku pojišťovny. Partneři mohou vybírat své provize pravidelně jednou za měsíc.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Webdesign

Webdesign je disciplínou, která funguje mezioborově. Kombinuje poznatky z vizuální komunikace, interakčního designu, ale také například z psychologie…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna