Affiliate program - Adriatic.hr

stručné informace o partnerském programu

Adriatic.hr

Informace o partnerském programu

Na webových stránkách Adriatic.hr mohou zákazníci nakoupit zajímavé pobyty u jaderského moře, tedy v Chorvatsku. Chorvatsko je velice oblíbená destinace pro všechny české turisty, kteří rádi zavítají do hotelu, penzionu nebo do kempu.

Adriatic.hr je chorvatská cestovní agentura, která nabízí různé pobyty v Chorvatsku již déle než 14 let, Zaměstnává rodilé mluvčí 16 jazyků, proto si na stránkách Adriatic.hr mohou přečíst informace v rodném jazyce lidé různých národností.

Naše hodnocení 6/10

Jak to funguje, provize a další informace

Adriatic.hr nabízí možnost stát se affiliate partnerem společnosti, kterou využilo již více než 150 partnerů. Ti na své stránky umístili odkazy na internetové stránky agentury a vydělávají na provizích za každého přivedeného zákazníka.

Affiliate partneři mohou získat provizi z nákupu přivedeného zákazníka v hodnotě od 5 do 10 % z ceny objednávky. Vše se odvíjí od počtu prodaných zájezdů.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

AdSence

AdSense je bezplatný program, který provozuje společnost Google. Umožní majitelům webových stránek vydělávat na základě zobrazení relevantních…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna