Affiliate program - Adriatic.hr

stručné informace o partnerském programu

Adriatic.hr

Informace o partnerském programu

Na webových stránkách Adriatic.hr mohou zákazníci nakoupit zajímavé pobyty u jaderského moře, tedy v Chorvatsku. Chorvatsko je velice oblíbená destinace pro všechny české turisty, kteří rádi zavítají do hotelu, penzionu nebo do kempu.

Adriatic.hr je chorvatská cestovní agentura, která nabízí různé pobyty v Chorvatsku již déle než 14 let, Zaměstnává rodilé mluvčí 16 jazyků, proto si na stránkách Adriatic.hr mohou přečíst informace v rodném jazyce lidé různých národností.

Naše hodnocení 6/10

Jak to funguje, provize a další informace

Adriatic.hr nabízí možnost stát se affiliate partnerem společnosti, kterou využilo již více než 150 partnerů. Ti na své stránky umístili odkazy na internetové stránky agentury a vydělávají na provizích za každého přivedeného zákazníka.

Affiliate partneři mohou získat provizi z nákupu přivedeného zákazníka v hodnotě od 5 do 10 % z ceny objednávky. Vše se odvíjí od počtu prodaných zájezdů.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Facebook

Facebook je webový systém, který byl navržen bývalým studentem Harvardovy univerzity Markem Zuckerbergem. Jedná se o webový systém, který slouží k…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna