Affiliate program - Active PPC

stručné informace o partnerském programu

Active PPC

Informace o partnerském programu

Active PPC je přípravek, který má vynikající účinky při prevenci i odstraňování celulitidy z problémových partií. Jedná se o krém, který způsobuje zahřívací efekt a pomáhá tak redukovat tukovou tkáň tam, kde se jí jinak těžko zbavíte. Active PPC je vhodný pro všechny ženy, které se starají o svůj vzhled.

Active PPC je bezbolestnou a bezpečnou metodou, díky které můžete snadno zpevnit své tělo. Nemusíte se podrobovat bolestivým invazivním zákrokům, Active PPC pronikne skrze Vaši pokožku! Zároveň dosáhnete vyhlazení Vaší pokožky a získáte dárek zdarma!

Naše hodnocení 4/10

Jak to funguje, provize a další informace

Provozujete webové stránky, které navštěvují převážně ženy, které by se mohly zajímat o přípravek Active PPC? Staňte se naším affiliate partnerem a nabízejte přípravek na svých stránkách! Momentálně činí provize 25 % bez poštovného z ceny prodaného produktu prostřednictvím affiliate partnera.

Cookies platí po dobu 90 dní, minimální výplata činí 500 Kč. Partneři mohou na svých stránkách zobrazit reklamní odkazy, ale také bannery, vzorové PR články, e-mailové zprávy a podobně.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Termínovaný vklad

Termínovaný vklad je typem bankovního účtu, který garantuje zúročení vkladu klienta. Je sjednán na určitou dobu a zároveň na určitý úrok, který může…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna