Affiliate program - ACEMA Credit

stručné informace o partnerském programu

ACEMA Credit

Informace o partnerském programu

Společnost ACEMA Credit je nebankovní společnost, která nabízí svým klientům výhodné a hlavně rychlé půjčky. U společnosti ACEMA si můžete zažádat o úvěr od 100 000 Kč až do výše 150 000 Kč. Délka splatnosti půjčky se pohybuje v rozmezí od 1 až do 20 let.

Úroková sazba půjčky od společnosti ACEMA Credit začíná již na 7,99 %. Klienti se mohou těšit na rychlé zpracování jejich žádosti a na vstřícné jednání. ACEMA je nebankovní společností, která má na tuzemském trhu dlouhou tradici.

Naše hodnocení 7/10

Jak to funguje, provize a další informace

Společnost ACEMA Credit připravila affiliate partnerský program, do něhož se mohou zapojit majitelé či provozovatelé webových stránek. Partnerství spočívá v tom, že webmaster publikuje na svých stránkách reklamní prvek společnosti. Může si vybrat z různých formulářů, bannerů nebo textových odkazů.

Každý zákazník, který přijde přes tyto webovky na stránky ACEMA, vyplní formulář a potvrdí v telefonickém hovoru předběžný zájem o půjčku, znamená provizi 500 Kč pro affiliate partnera. Tato provize je připsána za každý kvalifikovaný lead. V případě podepsání smlouvy a poskytnutí úvěru získává partner ještě provizi ve výši 1 % ze sjednané půjčky. Délka cookies je jeden měsíc, výplatní minimum pro každého partnera je stanoveno na 1000 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Blacklist

Blacklist neboli černá listina je seznam, který obsahuje něco zakázaného. V současnosti je Blacklist nejčastěji spojován se seznamem, obsahujícím e…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna