Affiliate program - ACEMA Credit

stručné informace o partnerském programu

ACEMA Credit

Informace o partnerském programu

Společnost ACEMA Credit je nebankovní společnost, která nabízí svým klientům výhodné a hlavně rychlé půjčky. U společnosti ACEMA si můžete zažádat o úvěr od 100 000 Kč až do výše 150 000 Kč. Délka splatnosti půjčky se pohybuje v rozmezí od 1 až do 20 let.

Úroková sazba půjčky od společnosti ACEMA Credit začíná již na 7,99 %. Klienti se mohou těšit na rychlé zpracování jejich žádosti a na vstřícné jednání. ACEMA je nebankovní společností, která má na tuzemském trhu dlouhou tradici.

Naše hodnocení 7/10

Jak to funguje, provize a další informace

Společnost ACEMA Credit připravila affiliate partnerský program, do něhož se mohou zapojit majitelé či provozovatelé webových stránek. Partnerství spočívá v tom, že webmaster publikuje na svých stránkách reklamní prvek společnosti. Může si vybrat z různých formulářů, bannerů nebo textových odkazů.

Každý zákazník, který přijde přes tyto webovky na stránky ACEMA, vyplní formulář a potvrdí v telefonickém hovoru předběžný zájem o půjčku, znamená provizi 500 Kč pro affiliate partnera. Tato provize je připsána za každý kvalifikovaný lead. V případě podepsání smlouvy a poskytnutí úvěru získává partner ještě provizi ve výši 1 % ze sjednané půjčky. Délka cookies je jeden měsíc, výplatní minimum pro každého partnera je stanoveno na 1000 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Penze

Penze je starobním důchodem, který je vyplácen z důchodového pojištění v rámci důchodového systému. Penze je vyplácena buďto pravidelně v měsíčních…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna