Affiliate marketing

Získejte nové zákazníky díky naší affiliate síti s více než 1500 publishery.

1

Co je to affiliate marketing známý jako partnerský program?

Affiliate marketing je marketingový nástroj, který funguje na základě provázanosti stránek prodejců produktů a služeb se stránkami, které produkty doporučují. Jedná se tedy o formu online reklamy, kdy obchodníci nabízejí provozovatelům webů finanční odměnu za každého získaného klienta.

Affiliate marketing funguje na základě sítě affiliate partnerů (www.cgaffiliate.org), kteří na svých stránkách prezentují reklamní prvky obchodníků. Každý návštěvník webové stránky, který klikne na banner, iframe či jiný prvek, je přesměrován na stránky daného obchodníka nebo společnosti, kterou publisher propaguje. Pokud vykoná předem sjednanou aktivitu na těchto stránkách, provozovatel webu za něj získá finanční odměnu.

2

Kdo může affiliate marketing využívat?

Affiliate marketing mohou využívat všechny společnosti, které chtějí zvýšit své zisky prostřednictvím účinné cílené internetové reklamy, která jim pomůže přivést nové zákazníky. Jedná se o jeden z nejefektivnějších marketingových nástrojů v dnešní době.

Affiliate programy umožňují vydělávat zajímavé částky také webmasterům, tedy provozovatelům webových, stránek na kterých jsou kampaně propagovány. Affiliate partnerem se obvykle stávají provozovatelé webových stránek, domén, ale také majitelé navštěvovaných blogů nebo majitelé rozsáhlých emailových databází. Zisky affiliate publishera mohou být různé v závislosti na návštěvnosti jeho webu. Výdělky se obvykle pohybují od tisíce korun až po stovky tisíc korun u partnerů, kteří provozují větší množství navštěvovaných stránek a affiliate marketingu se věnují na full time.

Každý vlastník nebo provozovatel navštěvovaných webových stránek se může zaregistrovat na našich stránkách (www.cgaffiliate.org) jako affiliate publisher. Vybere si kampaň nebo více kampaní, které bude na svých stránkách propagovat, a tím maximalizuje příjmy ze svých webových stránek.

3

Výhody affiliate marketingu

Affiliate marketing je výhodný pro propagaci společnosti z několika důvodů. Společnosti získávají prostřednictvím naší sítě affiliate publisherů nové zákazníky a především platí pouze za reálně získané zákazníky, kteří skrze affiliate síť nakoupili, sjednali si danou službu nebo produkt. Náklady společnosti, která propaguje svůj produkt v naší síti, jsou tedy vynaloženy velice efektivně pouze za tzv. lead, sale, klik nebo jinou interakci.

4
AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

CSS 3

CSS 3 je jazykem, který popisuje způsob zobrazení stránek, jež jsou napsány v jazycích HTML, XHTML nebo XML. Umožňuje návrhářům oddělit vzhled…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář